-33%
altavoz bluetooth portátil
$18.00 $12.00
- Detalles de empaquetado:
- Caixa branca, caixa de cores, gify box, envasado en blister, etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Detalle da entrega:
- Sobre 15 working days after sample confirmation
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | 102*54*48mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 190g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | ABS Alloy |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "altavoz bluetooth portátil”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.