-34%
Tarxeta TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, Tarxeta TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 5 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W * 2, 40mmm El |
| * material | ABS |
| * cor | Personalizado |
| * Peso | 216g |
| * Dimensión: | 155*63*27mm |
| * Accesorio | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Información adicional
| Peso | 0.216 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "Tarxeta TF & Line Portable bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.