-38%
Neach-labhairt proifeasanta gun uèir Mini Bluetooth so-ghiùlain
$8.00 $5.00
| Fiosrachadh pasgaidh: | 3.5càball claisneachd mm, USB càball, Leabhar-làimhe, Bogsa tiodhlac Neach-labhairt so-ghiùlain as fheàrr a reic, Neach-labhairt proifeasanta gun uèir Mini Bluetooth so-ghiùlain |
|---|---|
| Lìbhrigeadh Detail: | 10-15 làithean |
- Tuairisgeul
- Fiosrachadh a bharrachd
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Ainm toraidh | Neach-labhairt gluasadach |
| Battery | 120 Mah |
| Bluetooth dreach | 2.1+EDR |
| Raon obrach | 10 meatair |
| Ùine obrach | 2.5 hours |
| Labhraiche | 4Ach 2W,23mmm Tha e |
| Stuth inneal | ABS + Silicon |
| meud | 50*33*15mm |
| Weight | 20g |
| Aiseag | Micro USB,tiodhlac bhogsa,làimhe |
| Frequency fhreagairt | 150-18KHZ |
| Dleastanas | Cluich Ciùil Bluetooth / Gairm gun làmhan / Camara iomallach / cuimhneachan an-aghaidh call / gairm |
Fiosrachadh a bharrachd
| Weight | 0.02 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "Neach-labhairt proifeasanta gun uèir Mini Bluetooth so-ghiùlain”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.




Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.