-25%
Luchd-labhairt stereo gun uèir le dubhan
$20.00 $15.00
| Fiosrachadh pasgaidh: | Packing box packed with accessories Micro USB cable, Color Box Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker, Luchd-labhairt stereo gun uèir le dubhan |
|---|---|
| Lìbhrigeadh Detail: | 15-20 làithean-obrach |
- Tuairisgeul
- Fiosrachadh a bharrachd
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Waterproof Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth dreach | Bluetooth V4.1 |
| * Raon obrach | more than 10 meatair |
| * Cluich Ciùil Bluetooth | THA |
| * Gnìomh fòn gun làmhan | THA |
| * Battery | 300mAh Battery |
| * Ùine cluich | 5 hours |
| * Pròifilean | Thoir taic do A2DP V1.2, Pròifilean AVRCP V1.4; |
| * S / n | 85≥+/- 3db |
| * Frequency fhreagairt | 150-18KHZ |
| * Luchd-labhairt | 3Ω 3W, 40mmm Tha e |
| * Dùthchasach | ABS+Silicone |
| * Color | Orange/Pink/Green/Black/Blue |
| * Weight | 74g |
| * Aiseag | Micro USB,Color Box |
| * others | Easy operation with Voice |
Fiosrachadh a bharrachd
| Weight | 0.074 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "Luchd-labhairt stereo gun uèir le dubhan”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.








Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.