-39%
Neach-labhairt grinn Mini Bluetooth gun uèir
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Neach-labhairt gun uèir Bluetooth
*Cluich Ciùil Bluetooth
*Dùthchasach: Abs & silicone
- Tuairisgeul
- Fiosrachadh a bharrachd
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth dreach | RDA V2.1+EDR |
| * Raon obrach | 10 meatair |
| * Cluich Ciùil Bluetooth | THA |
| * Line-in Music Play | Chan eil |
| * Gnìomh fòn gun làmhan | THA |
| * TF card slot | Chan eil |
| * Battery | 3.7V/450mAh |
| * Ùine cluich | 4-6 hours |
| * Pròifilean | Thoir taic do A2DP V1.2, Pròifilean AVRCP V1.4; |
| * S / n | ≥75dB |
| * Frequency fhreagairt | 100HZ-20KHZ |
| * Luchd-labhairt | 4Oh, 3Wx1, 40mmm Tha e |
| * Dùthchasach | ABS+silicone |
| * Color | Black/blue/green/pink |
| * meud | 56mm x40mm |
| * Weight | 43g |
| * Aiseag | USB càball, làimhe,audio cable, tiodhlac bhogsa |
Fiosrachadh a bharrachd
| Weight | 0.043 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "Neach-labhairt grinn Mini Bluetooth gun uèir”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.




Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.