-34%
Cairt TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Fiosrachadh pasgaidh: | Bogsa pacaidh le accessory: Mini USB,3.5càball claisneachd mm, leabhar-làimhe neach-cleachdaidh Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, Cairt TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- Tuairisgeul
- Fiosrachadh a bharrachd
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth dreach | Bluetooth V2.1+ EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Raon obrach | 10 meatair |
| * Cluich Ciùil Bluetooth | THA |
| * Line-in Music Play | THA |
| * Cluich TF Cluich Ciùil | THA |
| * Battery | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Ùine cluich | 5 hours |
| * Pròifilean | Thoir taic do A2DP V1.2, Pròifilean AVRCP V1.4; |
| * S / n | ≥ 80dB |
| * Frequency fhreagairt | 150-18KHZ |
| * Luchd-labhairt | 4Oh, 3W * 2, 40mmm Tha e |
| * Dùthchasach | Abs |
| * Color | Customized |
| * Weight | 216g |
| * Tomhas: | 155*63*27mm |
| * Aiseag | DC charging line, audio in line, làimhe |
| * cuid eile | Obrachadh furasta le molaidhean guth |
Fiosrachadh a bharrachd
| Weight | 0.216 kg |
|---|
A 'chiad ath-bhreithneachadh "Cairt TF & Line Portable bluetooth speaker”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.




Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.