-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| Sonraí Pacáistiú: | white box size:62*20*78mm Méid cartán:40*33*26cm QTY/CTN:90ríomhairí pearsanta / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | Dia60*74mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Meáchan táirge | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥95dB |
| Accessories | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| freagra minicíochta | 60Hz——18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "wireless mini bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.