-38%
mini waterproof bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Sonraí Pacáistiú: | White box or customized box for bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| Téarmaí Íocaíochta: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| toisí | 67*67*78mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe,mion |
| Meáchan táirge | 150g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim, |
| Ainm Táirge | Cainteoir bluetooth mion uiscedhíonach gairmiúil iniompartha OEM |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | ABS |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Ceallraí | 3.7v/400mAh |
| Cumhacht Aschuir | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ Íseal | Tacaíocht |
| stíl | cainteoir bluetooth |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mini waterproof bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.