-25%
ball double horn bluetooth stereo speaker
$48.00 $36.00
| Sonraí Pacáistiú: | double horn bluetooth stereo speake: Bosca bán, bosca datha, bosca bronntanais, blister packing etc. |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 10 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán ,Gift box or customized box |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | any pantone color is available. |
| toisí | 90*90*90mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 290g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| vatop bluetooth wireless speakers | nua 2 i 1 separable channel 2.0 vatop bluetooth wireless speakers manufacturer |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥65dB |
| ábhar | ABS and Aluminium Alloy |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Funtion | Líne isteach,HFP,A2DP,AVRCP,NFC for option |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "ball double horn bluetooth stereo speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.