-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Sonraí Pacáistiú: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 ríomhairí pearsanta / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | Maidir 15 working days after sample confirmation |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | Dia62mm*H59mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 90g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥68dB |
| ábhar | ABS |
| freagra minicíochta | 2.400GHz—2.480GHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Waterproof Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.