-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Sonraí Pacáistiú: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,user manual 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| Téarmaí Íocaíochta: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| toisí | 27.5*27.5*14mm |
| meáchan | 150g/ cainteoir, 165g/ pacáiste |
| Méid Adharc | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| dath | Glas,Bán,Gorm,Dubh,Dearg,saincheaptha |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca,Karaoke imreoir ríomhaire, Céim, |
| Saobhadh | 5.00% |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Minicíocht | 200Hz——20KHz |
| ábhar | ABS |
| aschur | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Voltas ionchuir | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Cainéal | 3(2.1) |
| Pacáiste san áireamh | 1Cainteoir, 1 Cábla USB,1Cábla Fuaime, |
| MOQ Íseal | Tacaíocht |
| Comhartha-go-torann | ≥80dB |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "bluetooth speaker with USB port”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.