-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| Sonraí Pacáistiú: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped in 15 days after the payment |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange, any color can be customized |
| toisí | 58*58*88mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| weight | 145g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | ABS |
| freagra minicíochta | 100Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Led Light Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.