-46%
waterproof bluetooth speaker
$18.00 $9.80
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, user manual Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 3 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraíocht Cainteoir Bluetooth uiscedhíonach | |
| * leagan Bluetooth | V2.1 |
| * chipset | Jerry |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * AUX-IN Music Play | TÁ |
| * Waterproof | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 3uaireanta |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*1 |
| * ábhar | ABS+Sileacain |
| * dath | Saincheaptha |
| * meáchan | 130g |
| * Toise: | 62*78mm |
| * Cúlpháirtí | Color box / USB cable /Manual/Sling |
| * Others | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "waterproof bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.