-42%
Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand
$26.00 $15.00
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, user manual Dual Amplifiers Bluetooth Speaker on Sale, Portable Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand |
|---|---|
| Seachadadh: | Sampla: 3 laethanta; 1,000ríomhairí pearsanta: 15 laethanta |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| * chipset | CSR |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line in voice frequency play | TÁ |
| * Concise and Fashion | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 6 uaireanta |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*2, 40mmm Sé |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Dubh,Gorm, Glas, Dearg, Silvery, Bándearg, Gold |
| * meáchan | 220g |
| * Toise: | 125*80*45mm |
| * Cúlpháirtí | color box/Power cable/Specification/LIN cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.