-41%
Power Bank Portable Speaker Bluetooth
$22.00 $13.00
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, lámhleabhar úsáideora Functional Portable Speaker Bluetooth in Promotion, Power Bank Portable Speaker Bluetooth |
|---|
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Portable Speaker Bluetooth Specification | |
| * leagan Bluetooth | Jerry |
| * chipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * AUX-in Music Play | TÁ |
| * TF card Music Play | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 4400mAh |
| * Am imeartha | 10-15 uaireanta |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * freagra minicíochta | 90-20KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 5W*1 |
| * ábhar | Miotal |
| * dath | Silver, Dubh, Gold |
| * meáchan | 460g |
| * Toise: | 130*35*60mm |
| * Cúlpháirtí | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Power Bank Portable Speaker Bluetooth”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.