-47%
Rechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker with Dancing LED Lights
$35.00 $18.60
- Flexibility: Outdoor, Travel
- Feidhm: Raidió Idirlíon,Cainteoir Insuite
- Accessories: Mála Charger,Corda Síneadh
- Ceallraí Tógtha: In-athluchtaithe
- ábhar: Plaisteach
- dath: Il,Dubh,Bán,Dearg,Gorm,Bándearg
- Branda Comhoiriúnach: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
- Portable Party – The Mini Party LED Speaker enhances any listening experience by painting the room with colorful, dancing LED lights.
- Recharge And Go – Bring the rechargeable Mini Party Speaker along with you wherever you may need it.
- Wired Or Wireless – Connect to the speaker via Bluetooth for easy wireless listening, or plug your device into the aux-in 3.5mm input.
- Small Speaker Big Sound – The compact Mini Party Speaker is deceivingly loud for its size, and easily fills any room with your favorite music.
- gnéithe: Multicolor light show, In-athluchtaithe, Bluetooth connection, aux-in 3.5mm jack, cables included.
| Accessories | Ceallraí, Mála Charger, Corda Síneadh |
| cineál | Mini Aimplitheoir, Aimplitheoir Baile |
| Úsáid | Cainteoir Bluetooth, Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Imreoir fuaime soghluaiste |
| Úsáid | Bronntanas Gnó |
| Feidhm | Raidió Idirlíon, Cainteoir Insuite |
| Ceallraí Tógtha | In-athluchtaithe |
| dath | Dubh, Il, beige, Donn, Gorm, Glas, Bándearg, Buí |
| Iarratais | Charger Fón Póca, Baile, Abhaile agus lasmuigh |
| Leagan Bluetooth | V3.0+EDR |
| Méid Cainteoir | 215*100*100mm |
| Ceol ó TF cárta saor in aisce, | Tá |
| Saobhadh | < 0.5 % |
| Raon RF | 10m |
| Cumas Battery | 1000mAh |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Rechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker with Dancing LED Lights”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.














Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.