-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| Sonraí Pacáistiú: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | Dia 75*58mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion,gan sreang, With FM radio |
| Meáchan táirge | 168g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Cainteoir mion iniompartha | Bluetooth mionchainteoir iniompartha ilfheidhmeach le raidió fm |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | Silicone |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.