-33%
cainteoir bluetooth lasmuigh
$18.00 $12.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1.Bosca bán 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,user manual 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 6 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE,ROHS |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| Téarmaí Íocaíochta: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| toisí | D68*H73mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe,mion |
| Meáchan táirge | 230g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim, |
| Ainm Táirge | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | Silicone+ABS |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Ceallraí | 3.7v/400mAh |
| Cumhacht Aschuir | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ Íseal | Tacaíocht |
| style | bluetooth speaker |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "cainteoir bluetooth lasmuigh”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.










Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.