-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Sonraí Pacáistiú: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | 156*45*40mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 466g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥80dB |
| ábhar | ABS |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Handsfree | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.