-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*Micro USB cable 1*Manual |
|---|---|
| Seachadadh: | 2-3lá do sampla; 10-15days for mass production |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraíocht | |
| * Ainm Táirge | Portable bluetooth speaker |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth V3.0 |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | TÁ |
| * TF music play | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 300mA rechargeable battery |
| * Am imeartha | 3 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | >70dB |
| * freagra minicíochta | 150HZ-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 2W. |
| * ábhar | ABS+Sileacain |
| * dath | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * meáchan | 93g |
| * Méid | 45*70mm |
| * Cúlpháirtí | Micro USB cable, manual |
Eolas breise
| meáchan | 0.093 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.