-44%
mini bluetooth speaker
$18.00 $10.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*3.5mm audio cable 1*Cábla USB 1*Manual 1*bosca bronntanais |
|---|---|
| Seachadadh: | 2-3lá do sampla; 10-15days for mass production |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraíocht | |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * NFC | NO |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line-in Music Play | TÁ |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | TÁ |
| * Touch control | TÁ |
| * TF card slot | 1 – 16G. |
| * Ceallraí | 3.7v 1000mAh Lithium-ion battery |
| * Am imeartha | 5 – 7 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * freagra minicíochta | 80-20KHZ +/- 3db |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*2,40 mm Dia. |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Dubh, Bán, Gorm, Dearg, Bándearg |
| * meáchan | 260g |
| * Toise: | 120*62*54mm |
| * Cúlpháirtí | USB charging cable, 3.5mm audio cable, manual |
| * daoine eile | Easy operation with Voice prompts |
Eolas breise
| meáchan | 0.26 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mini bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.