-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*Gift box 1*Cábla USB 1*User manual |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 10 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| * Ainm Táirge | OEM Bluetooth speaker |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | Tá |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | Tá |
| * TF card music play | Tá |
| * FM | Tá |
| * AUX music play | Tá |
| * Ceallraí | 300mAh Lethium-ion battery |
| * Am imeartha | 3 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80db |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ach 3W,40mmm Sé |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Black+blue, gray, orange, dearg |
| * meáchan | 160g |
| * Toise: | 119.5*54.5*39mm |
| * Cúlpháirtí | USB charging cable , manual |
| * daoine eile | Easy operation with Voice prompts |
Eolas breise
| meáchan | 0.16 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.