-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*Blister box 1*Cábla USB 1*User manual |
|---|---|
| Seachadadh: | Sampla: 5 laethanta oibre, bulk order: 10-20 laethanta oibre |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| * Ainm Táirge | Gift portable bluetooth speaker |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | Tá |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | Tá |
| * TF card music play | Tá |
| *USB music play | Tá |
| * AUX music play | Tá |
| * Ceallraí | 300mAh Lethium-ion battery |
| * Am imeartha | 3-4 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80db |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ach 3W,36mmm Sé |
| * ábhar | ABS+Sileacain |
| * dath | White/Brown/Blue/Pink |
| * meáchan | 50g |
| * Toise: | 50*51*50mm |
| * Cúlpháirtí | USB charging cable , manual, Blister box |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Eolas breise
| meáchan | 0.05 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Gift portable bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.