-43%
mini MP3 bluetooth speaker
$14.00 $8.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*carton box 1*power line 1*LIN line 1*Manual |
|---|---|
| Seachadadh: | 2-3lá do sampla; 10-15days for mass production |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraíocht | |
| *Ainm Táirge | Mini bluetooth speaker |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * NFC | Níl |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line-in Music Play | Níl |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | Tá |
| * Touch control | Níl |
| * TF card slot | Níl |
| * Ceallraí | Built in 250mA rechargeable battery |
| * Am imeartha | 3 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | >80dB |
| * freagra minicíochta | 150HZ-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W., 40 mmm Sé. |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Yellow/Pink/Blue/Green/White |
| * meáchan | 76g |
| * Méid | 65*118*35mm |
| * Cúlpháirtí | LIN line, power line, carton box, manual |
Eolas breise
| meáchan | 0.076 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mini MP3 bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.