-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| Sonraí Pacáistiú: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Seachadadh: | 2-3lá do sampla; 15-20days for mass production |
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Sonraíocht | |
| * Ainm Táirge | Wireless bluetooth speaker |
| * leagan Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * Line-in Music Play | TÁ |
| * Feidhm Glaonna Saor ó Lámh | TÁ |
| * TF card slot | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 4 – 5 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4 |
| * S/N | ≥80dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*2,40mm Dia. |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Gloden, Silver, Balck |
| * meáchan | 400g |
| * Méid | 180*58*60mm |
| * Cúlpháirtí | Micrea USB, bosca bronntanais, manual |
Eolas breise
| meáchan | 0.4 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "wireless bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.