-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Sonraí Pacáistiú: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Bosca bán, black box, bosca datha, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 7-15laethanta |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| toisí | OD70*240mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | colorized led light , |
| Meáchan táirge | 230g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Cainteoir mion iniompartha | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥85dB |
| ábhar | Aluminium + ABS |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "bluetooth speaker with colorized led light”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.