-29%
Speaker Bluetooth Power Bank
$28.00 $20.00
| Packaging Details: | scatula Prati cun Accessory: Mini USB,3.5cavu faccia MM, Fammi manuali Speaker Bluetooth Power Bank, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Detail domicilio: | imbarconu in 3 ghjorni dopu pagamentu |
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * versione Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Appotech |
| * Gamma di travagliu | 10 metru |
| * Bluetooth Music Play | IÈ |
| * Hands-free calls | IÈ |
| * Mobile power function | IÈ |
| * Batteria | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Tempu di ghjocu | 16 ore |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Risposta di frequenza | 150-18KHZ |
| * lucutura | 4Oh, 3W * 2, 40mm Dia |
| * materie | ABS |
| * culore | Khaki/Black/Army |
| * Peso | 560g |
| * Dimensione: | 182*70*70MM |
| * Accessori | Pit box, Power cable, Specificazione,Line cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Sarà u primu à revue "Speaker Bluetooth Power Bank”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.








Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.