-41%
Speaker Portable Power Bank Bluetooth
$22.00 $13.00
| Packaging Details: | scatula Prati cun Accessory: Mini USB,3.5cavu faccia MM, Fammi manuali Speaker Portable Functional Bluetooth in Promozione, Speaker Portable Power Bank Bluetooth |
|---|
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Specifica Bluetooth Speaker Portable | |
| * versione Bluetooth | Jerry |
| * Chipset | Bluetooth V2.1 + EDR |
| * Gamma di travagliu | 10 metru |
| * Bluetooth Music Play | IÈ |
| * Riproduzione di musica AUX-in | IÈ |
| * Carta TF Music Play | IÈ |
| * Batteria | Custruitu in 4400mAh |
| * Tempu di ghjocu | 10-15 ore |
| * S/N | ≥ 90 dB |
| * Risposta di frequenza | 90-20KHZ |
| * lucutura | 4Oh, 5W*1 |
| * materie | Metal |
| * culore | Argentu, Neru, Oru |
| * Peso | 460g |
| * Dimensione: | 130*35*60MM |
| * Accessori | Scatola di culore / Cavu d'alimentazione / Specificazioni / Cavu LIN |
Sarà u primu à revue "Speaker Portable Power Bank Bluetooth”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.








Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.