-38%
Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card
$24.00 $15.00
| Packaging Details: | scatula Prati cun Accessory: Mini USB,3.5cavu faccia MM, Fammi manuali Factory Price Sound Bar in Promotion, Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card |
|---|
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Sound Bar Specification | |
| * versione Bluetooth | Conwise |
| * Chipset | Bluetooth V3.0 |
| * Gamma di travagliu | 10 metru |
| * Bluetooth Music Play | IÈ |
| * Riproduzione di musica AUX-in | IÈ |
| * Carta TF Music Play | IÈ |
| * Batteria | Built in 1800mAh 18650 batterie |
| * Tempu di ghjocu | 6-8 ore |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Risposta di frequenza | 150-18KHZ |
| * lucutura | 4Oh, 5W * 2 |
| * materie | ABS |
| * culore | Argentu, Neru, Gun |
| * Peso | 460g |
| * Dimensione: | 250*33*82.5MM |
| * Accessori | Scatola di culore / Cavu d'alimentazione / Specificazioni / Cavu LIN |
Sarà u primu à revue "Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.






Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.