-43%
Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music
$15.00 $8.50
- Matang: Aktibo, Aktibo, Elektrisidad,Bluetooth Wireless,Mini Amplifier,Amplifier sa Balay
- Paggamit: computer, Teatro sa Balay, Karaoke Player, Mobile nga Telepono, Portable Audio Player, entablado
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
- Waterproof Bluetooth Speaker, Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, gilakip, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 mga oras. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- Speaker with sucking disc bracket can stand on the smooth plane or usd as the holder of phone.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio cable, instruction manual.
| accessories | battery, Charger Bag, Extension Cord |
| Matang | Mini Amplifier, Amplifier sa Balay |
| Paggamit | Bluetooth Speaker, computer, Teatro sa Balay, Karaoke Player, Mobile nga Telepono, Portable nga Audioplayer |
| Paggamit | Gasa sa Negosyo |
| function | Internet Radio, Gitukod nga Speaker |
| Gitukod nga Baterya | Rechargeable |
| kolor sa | Black, Daghang, Beige, Brown, Asul, Berde, Pink, Dilaw |
| Paggamit | Charger sa Mobile Phone, Panimalay, Panimalay ug sa gawas |
| Bersyon sa Bluetooth | V3.0+EDR |
| Gidak-on sa Speaker | 82*82*52mm |
| Musika gikan sa TF Card | Oo |
| pagtuis | < 0.5 % |
| RF Range | 10m |
| Kapasidad sa Baterya | 400mAh |
Ang unang sa pagribyu "Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.










Mga review
Adunay dili pa reviews.