-36%
waterproof nga portable bluetooth mini sheep speaker V3.0
$19.50 $12.50
| detalye packaging: | waterproof nga portable bluetooth mini sheep speaker V3.0 30pcs / ctn,paagi:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1kgs |
|---|
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Kalidad: | mini ,madaladala |
| IPX4 nga dili tinubdan sa tubig | |
| USB rechargeable | |
| Wireless | |
| Bluetooth bersyon: | V3+EDR |
| Gilay-on sa pagdawat sa Bluetooth: | >10m |
| Pagkonsumo sa kuryente: | 2.5W |
| frequency tubag: | 50HZ-20KHZ |
| Pagkasensitibo: | >60dB |
| pagtuis: | <0.5% |
| suplay sa kuryente: | built-in nga 5V/1000mHA nga baterya |
| Panahon sa pag-charge: | 4-5mga oras |
| Panahon sa pagdula sa musika: | 6-8mga oras |
| Gidak-on sa yunit: | 8.9X8.8X8CM |
| accessories: | audio+usb+manwal |
| packaging: | 30pcs/ctn Nagpasabot:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
Ang unang sa pagribyu "waterproof nga portable bluetooth mini sheep speaker V3.0”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.