-42%
mood light speaker
$48.00 $28.00
1. Mga switch sa paghikap sa sensor;
2. puti nga kahayag ug kolor sa kahayag adjustment;
3. Pagkontrol sa APP bluetooth(musika, alarm clock, pagsubang sa adlaw, matulog, pagpahibalo sa kahayag, kahayag sa mood, demonstrasyon ug setting sa bluetooth)
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Bluetooth bersyon | V2.1+EDR |
| Bluetooth | >=10M |
| Konsumo sa kuryente | 5W |
| Frequency Response | 50HZ-20KHZ |
| Distorsyon | <0.5% |
| Pagkasensitibo | >70DB |
| Gitukod nga kapasidad sa baterya | 2200mAh |
| Panahon sa pag-charge sa baterya | 4-5mga oras |
| Panahon sa pagdula sa musika | 6-8mga oras |
| Materyal nga | goma & kahoy |
| Gidak-on sa yunit | 17.8×12.8cm |
| Pag-empake | 12pcs / ctn:56.9×38.3×29.3cm, GW:13.386kgs |
Ang unang sa pagribyu "mood light speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.










Mga review
Adunay dili pa reviews.