-39%
Simsiz Bluetooth Dinamik
$25.80 $15.80
| Packaging Ətraflı: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm audio kabel . 1unit to a box Wireless Bluetooth Speaker with 8-10 Hours Playing Time, Wireless Bluetooth Speaker Support TF /FM /USB Disk Music Play |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V 3.0 |
| * İş diapazonu | more than 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * Other function | FM radio, TF card music paly, U disk music play |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * batareya | 1800mAh Letium-ion batareya |
| * vaxt Playing | around 8-10 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Tezlik reaksiyası | 20HZ-20KHZ |
| * Dinamik | 4Oh,5W *1 |
| * material | wooden frame+leather |
| * rəng | qırmızı / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * çəki | 550g |
| * Aksessuar | Micro USB,3.5mm audio kabel |
| * others | Easy operation with Voice |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunSimsiz Bluetooth Dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.