-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Çipset | Conwise |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 4-5 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 3W*2, 40mmm O |
| * material | ABS+Metal |
| * rəng | Gümüş, qırmızı, Gold |
| * çəki | 246g |
| * Ölçü: | 175*24*66mm |
| * Aksessuar | DC charging line, audio in line, təlimat |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunTF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.