-32%
5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker
$28.10 $19.20
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası ucuz Sound Bar sədri 2000 MAH Battery, 5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Sound Bar Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Jerry |
| * Çipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * AUX-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 2000mAh 18650 batareya |
| * vaxt Playing | 4 saat |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 5W*2 52mm 16 cores |
| * material | ABS |
| * rəng | Qara (Support Customized) |
| * çəki | 660g |
| * Ölçü: | 470*70*72mm |
| * Aksessuar | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olun5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.