-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | örnək: 3 gün; 1,000ədəd: 15 gün |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * Bluetooth versiyası | V3.0 |
| * Çipset | Conwise |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * AUX-in Music Play | HƏ |
| * Hands-free calls | HƏ |
| * batareya | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 6 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 80HZ-20KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 5W*2, 50mmm O |
| * material | ABS |
| * rəng | Pink /Gold |
| * çəki | 328g |
| * Ölçü: | 131*118*63mm |
| * Aksessuar | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunPortable Speaker Bluetooth with Stand”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.