-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | sövq 3 gün ödənildikdən sonra |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth 3.0 |
| * Çipset | Conwise |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 4 saat |
| * S/N | ≥ 85dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 5W*2 |
| * material | ABS+Silicon |
| * rəng | Black/Army green |
| * çəki | 260g |
| * Ölçü: | 133*46*69mm |
| * Aksessuar | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunSilicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.
Reviews
heç bir fikir var.