-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | örnək: 3 gün; 1,000ədəd: 15 gün |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | V3.0 |
| * Çipset | Jerry |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * AUX Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 3.5 saat |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 3W*2, 40mmm O |
| * material | plastik |
| * rəng | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * çəki | 320g |
| * Ölçü: | 161x127x70 mm |
| * Aksessuar | USB kabel, dərslik, AUX Line |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunLED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.