-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Usayizi webhokisi elimhlophe:120*65*60mm usayizi ibhokisi:32*34*26cm I-QTY/CTN:50PC N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | waterproof wireless bluetooth speaker CE, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15-25days according to your quantity |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | White/Black/pink/orange/blue/green |
| Ubukhulu | D50.6*H56.2 |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Isisindo somkhiqizo | 98g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| Material | ABS professional speaker |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "wireless bluetooth Professional speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.