-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | mobile phone speaker :ibhokisi White, black box, ibhokisi lemibala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 7 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 7-15izinsuku |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Ubukhulu | D90*H750mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini, handsfree, line in |
| Isisindo somkhiqizo | 145g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| Isipikha esincane esiphathekayo | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥85dB |
| Impedance | 4 ohm |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mobile phone speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.