-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Izingcezu / Carton Usayizi webhokisi elimhlophe: 65*52*80mm usayizi ibhokisi: 420*220*280mm Isisindo esikhulu: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, iwolintshi |
| Ubukhulu | Dia 50*48*50mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini,wired |
| Isisindo somkhiqizo | 85g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥70dB |
| Material | Silicone |
| Ukusabela kwemvamisa | 150Hz-18KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.