-34%
Portable mini wireless bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Blister packing, colour box packing, white box packing, etc for wireless bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, orange |
| Ubukhulu | 39*39*39mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 65g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| Speaker Box | 2014 new products electronic mini bluetooth speaker box r |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥70dB |
| Material | Aluminum alloy |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Portable mini wireless bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.