-34%
Ikhadi le-TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, Ikhadi le-TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * chipset | Jerry |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 5 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2, 40mmm Yena |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Ngokwezifiso |
| * isisindo | 216g |
| * Dimension: | 155*63*27mm |
| * Isesekeli | DC charging line, audio in line, imanuwali |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.216 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Ikhadi le-TF & Line Portable bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.