-39%
I-Cute Wireless Mini Bluetooth Somlomo
$16.00 $9.80
*Isipikha seBluetooth esincane
* Isipikha se-Bluetooth esingenantambo
*I-Bluetooth Music Play
*Material: ABS & i-silicone
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa Kwesipika Se-Bluetooth Encane | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-RDA V2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * I-Line-in Music Play | Cha |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * I-slot yekhadi le-TF | Cha |
| * Ibhethri | 3.7I-V/450mAh |
| * Isikhathi sokudlala | 4-6 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥75dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 100I-HZ-20KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3Wx1, 40mmm Yena |
| * Material | I-ABS+silicone |
| * Umbala | Mnyama/oluhlaza/oluhlaza/opinki |
| * Usayizi | 56mm x40 mm |
| * isisindo | 43g |
| * Isesekeli | ikhebula le-USB, imanuwali,ikhebula lomsindo, isipho ibhokisi |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.043 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "I-Cute Wireless Mini Bluetooth Somlomo”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.