-39%
special mini acrylic speaker bluetooth
$16.00 $9.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | White box or customized box for special mini acrylic speaker bluetooth |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 7 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC,I-ROHS |
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Imigomo Yokukhokha: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ubukhulu | 82*82*57mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka,mini |
| Isisindo somkhiqizo | 178g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji, |
| Igama Lomkhiqizo | I-OEM ephathekayo yesipikha sebluetooth mini esingenamanzi |
| Iwaranti yekhwalithi | 12 izinyanga |
| Isilinganiso se-S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Ukusabela kwemvamisa | 150Hz-18KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Ibhethri | 3.7v/400mAh |
| Amandla Okukhiphayo | 3w(1kHz,I-THD1%) |
| Inani eliphakeme kakhulu lama-MOQ | Amaprosesa asekelwe |
| isitayela | isipika se-bluetooth |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "special mini acrylic speaker bluetooth”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.