-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| Okufakiwe Yokuxhumana: | bluetooth computer speaker for Packing: Ibhokisi elimhlophe/Ibhokisi elenziwe ngokwezifiso:108*106*105mm I-QTY/CTN:20PC / CTN Usayizi we-Carton:54*24*26cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 5000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | mhlophe, black, |
| Ubukhulu | L73.6*W73.6*H80mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini,okungenantambo, Umklamo oyingqayizivele ,ngenkathi usebenza ngesibani se-blue led |
| Isisindo somkhiqizo | 188g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, I-MP3/4, ikhompyutha, Isiteji |
| Isipikha esincane esiphathekayo | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Iwaranti yekhwalithi | 12 izinyanga |
| Isilinganiso se-S/N | ≥785dB |
| Material | ABS ,embozwe ngamafutha enjoloba |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "bluetooth woofer speaker with led light”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.