-42%
imood light speaker
$48.00 $28.00
1. Ukushintsha kokuthinta kwenzwa;
2. ukukhanya okumhlophe nokulungiswa kokukhanya kombala;
3. APP isilawuli bluetooth(umculo, iwashi eline alamu, ukuphuma kwelanga, lala, yazisa ukukhanya, ukukhanya kwemizwa, ukubonisa kanye nesilungiselelo se-bluetooth)
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Inguqulo ye-Bluetooth | I-V2.1+EDR |
| I-Bluetooth | >=10M |
| Ukusetshenziswa kwamandla | 5W |
| Impendulo Yemvamisa | 50I-HZ-20KHZ |
| Ukuhlanekezela | <0.5% |
| Ukuzwela | >70DB |
| Umthamo webhethri eyakhelwe ngaphakathi | 2200mAh |
| Isikhathi sokushaja ibhethri | 4-5amahora |
| Isikhathi sokudlala umculo | 6-8amahora |
| Material | irabha & izinkuni |
| Usayizi weyunithi | 17.8×12.8cm |
| ukupakisha | 12PC / CTN:56.9×38.3×29.3cm, GW:13.386AmaKh |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "imood light speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.










Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.