-44%
APP control bluetooth isikhulumi nokukhanya emaqandeni
$50.00 $28.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Istand smart APP control bluetooth isikhulumi nokukhanya emaqandeni 6PC / CTN,izindlela:44×32.5x26cm,G.w:7.2AmaKh |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 30 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isici: | wake-up lamp |
| APP isilawuli bluetooth(umculo,color lamp,iwashi eline alamu,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| ukuphuma kwelanga&sunrise simulation | |
| igama lomkhiqizo: | Istand smart APP control bluetooth isikhulumi nokukhanya emaqandeni |
| Model No: | |
| Inguqulo ye-Bluetooth: | I-V2.1+EDR |
| Ibanga lokwamukela i-Bluetooth: | >10m |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | 5w |
| Ukusabela kwemvamisa: | 90I-HZ-20KHZ |
| Ukuzwela: | >70dB |
| Ukuhlanekezela: | <0.5% |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Isikhathi sokushaja: | 5-6amahora |
| Isikhathi sokudlala umculo: | >10amahora |
| Usayizi weyunithi: | 10.5×24.5CM |
| izesekeli: | audio+usb+manual+power adapter |
| Okufakiwe: | 6PC / CTN:44×32.5x26cm G.w:7.2AmaKh |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "APP control bluetooth isikhulumi nokukhanya emaqandeni”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.


Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.