-22%
isipikha esincane se-bluetooth esingenantambo
$18.60 $14.60
| Okufakiwe Yokuxhumana: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100PC / CTN Usayizi webhokisi elimhlophe:60*60*75mm Usayizi we-CTN:315*315*340mm G.W:10KG |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 15 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isikhathi sokuthumela | 7-15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, orange |
| Ubukhulu | 55*55.3mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 73g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| isikhulumi | USB wired speaker |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Self-charging time | 0.5 ihora |
| Ibhethri | 180mAh |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isipikha esincane se-bluetooth esingenantambo”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.