-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Usayizi webhokisi elimhlophe:75*55*113mm usayizi ibhokisi:40*29*27cm I-QTY/CTN:50PC N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, orange |
| Ubukhulu | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 110g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥70dB |
| Material | ABS |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini bluetooth powered speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.